Ludzie i dialog. Innowacyjność i biznes. Ideą Kongresu jest integracja różnych środowisk i tworzenie możliwości do realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm w szybki i wartościowy sposób z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji.

Wielki i mniejszy, tradycyjny i innowacyjny, rodzimy i globalny biznes zaakceptował trzydniowe spotkanie w Katowicach jako skuteczną, owocną platformę bezpośrednich kontaktów B2B.

Połączenie tych funkcji, składających się de facto na misję Europejskiego Kongresu Gospodarczego, było i jest ewenementem w branży eventowej, co potwierdzali uczestnicy kolejnych edycji, których liczba sięgnęła 15 tysięcy. W setkach tysięcy liczeni byli obserwatorzy kongresowych debat. Wskazania Kongresu – brane pod uwagę przez inwestorów, menedżerów i polityków – w realny sposób zmieniały naszą rzeczywistość. 

Kongres rozwija się z roku na rok, nie tylko jeżeli chodzi o rekordową frekwencję, ale również pod względem potencjału merytorycznego jaki ze sobą niesie również dzięki wsparciu partnerów - zarówno dużych międzynarodowych koncernów jak i małych rodzinnych firm.

Firmy zainteresowane współpracą komercyjną prosimy o kontakt z:

Tomasz Ruszkowski

Tomasz Ruszkowski

sales & marketing director

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie