REJESTRACJA GOŚCI

Zapraszamy do rejestracji od ulicy Olimpijskiej – budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego, wejście B i C:

20 września 2021 r. rejestracja czynna w godz. 8.00-22.00
21 września 2021 r. rejestracja czynna w godz. 8.00-22.00
22 września 2021 r. rejestracja czynna w godz. 8.00-15.00

Podczas rejestracji każdy uczestnik otrzyma identyfikator. Przy opuszczaniu budynku i powrocie na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego należy każdorazowo okazać identyfikator celem zeskanowania. Po opuszczeniu STREFY BEZPIECZNEJ (wyznaczone miejsce przy wejściu B i C) będziecie Państwo proszeni o ponowne okazanie kodu QR.

Z uwagi na duże zainteresowanie, możliwość utrudnień w ruchu drogowym oraz wprowadzenie dodatkowych procedur dotyczących bezpieczeństwa (sprawdzanie kodów QR i testów w kierunku COVID-19) prosimy o przybycie stosunkowo wcześniej przed rozpoczęciem sesji.

CATERING

Zapraszamy do strefy Premium i VIP, w której serwowane będą: całodzienna przerwa kawowa oraz lunch.

Godziny otwarcia strefy:

 • 20 września 2021 r. godz.: 10.30-18.30 (lunch – 13.30-15.30)
 • 21 września 2021 r. godz.: 09-17.00 (lunch – 12.30-14.30)
 • 22 września 2021 r. godz.: 09-15.00 (lunch – 12.30-14.30)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem wejściówek VIP i Premium prosimy o kontakt: dostep@ptwp.pl

JĘZYK WYKŁADOWY

Językiem wykładowym będzie język polski. Wszystkie sesje będą tłumaczone symultanicznie (PL/ENG).

AGENDA

Aktualna agenda dostępna jest na stronie https://www.eecpoland.eu/2021/pl/sesje/

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach towarzyszących Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu. Szczegóły dotyczące wydarzeń: https://www.eecpoland.eu/2021/pl/wydarzenia-towarzyszace,811/

TRANSMISJA

Sesje Europejskiego Kongresu Gospodarczego będą transmitowane online na stronie głównej wydarzenia www.eecpoland.eu

INFORMACJA KONGRESOWA

Wszystkie informacje dotyczące Kongresu dostępne są na stronie www.eecpoland.eu oraz w punkcie INFO na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego:

20 września 2021 r. czynny w godz. 8.00-18.30
21 września 2021 r. czynny w godz. 8.00-17.00
22 września 2021 r. czynny w godz. 8.00-15.00

RESTAURACJA

Na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego czynna będzie restauracja EMCEK Bistro znajdująca się w Holu Dolnym w MCK. Korzystanie z restauracji we własnym zakresie.

PARKINGI

Nie zapewniamy parkingów. Ogólnodostępne miejsca parkingowe zlokalizowane są przy Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR), wokół Międzynarodowego Centrum Kongresowego (wzdłuż ulicy Olimpijskiej), przy budynku Muzeum Śląskiego oraz wzdłuż ulicy Korfantego.

Goście posiadający status VIP (w tym również Prelegenci) mają możliwość korzystania z parkingu, znajdującego się przy budynku MCK (róg ul. Olimpijskiej i Skrzypka), za szlabanem. Szczegóły dotyczące wjazdu po zalogowaniu się na swoje konto.

TRANSPORT GOŚCI

Do dyspozycji uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego będą dostępne taksówki: City Taxi Katowice, tel. 32 203 77 77.

Kursy są płatne we własnym zakresie.  Na hasło: Europejski Kongres Gospodarczy, zostanie naliczona specjalna zniżka.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Dbając o bezpieczeństwo naszych gości i swoje, wprowadziliśmy zasady, które będą warunkiem stacjonarnego udziału w Europejskim Kongresie Gospodarczym. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do nich.

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2021 mogą wziąć udział uczestnicy, którzy (według swojej najlepszej wiedzy):

 • nie są osobami zakażonymi COVID-19;
 • nie mają objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;
 • nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
 • w ciągu ostatnich 10 dni przed wydarzeniem nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19 i spełniają jeden z następujących warunków:
  • posiadają negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonanego maks. 48 h przed wydarzeniem i okażą go przy wejściu na wydarzenie;
  • są ozdrowieńcami po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich 3 miesięcy i okażą przy wejściu na wydarzenie stosowne potwierdzenie tego statusu;
  • są zaszczepieni przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęli wymaganą dla danego preparatu liczbę dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem i okażą przy wejściu na wydarzenie Unijny Certyfikat Covid w postaci elektronicznej lub papierowej.

W czasie trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w namiocie Gyncentrum zlokalizowanym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym (wejście od ul. Olimpijskiej) będzie możliwość wykonania testów na obecność COVID-19. Koszt testu 94,00 PLN + VAT.

Pełne zasady bezpieczeństwa dotyczące zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 dostępne są na stronie: https://sklep.ptwp.pl/pl/zasady-bezpieczenstwa

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie