Celem konkursu jest propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją - partnerskich i przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności - którym towarzyszy ekonomiczna skuteczność w realizacji strategii inwestycyjnej.

Konkurs „Inwestor bez granic” organizowany jest od 2017 roku. Mogą w nim zostać nagrodzone dwie kategorie firm.

Pierwsza – to inwestorzy zagraniczni w Polsce, których przedsięwzięcia i aktywność biznesowa została zweryfikowana w praktyce. Realizują inwestycje o zauważalnej skali, ale – co jeszcze ważniejsze – dające rozwojowy impuls dla całej polskiej gospodarki, wnoszące nową wartość i budujące sieć kooperacji.

Druga kategoria – to polscy inwestorzy, którzy zdecydowali się na odważne, skuteczne strategie ekspansji zagranicznej. Oceniany jest ich wpływ na potencjał polskiego eksportu, ale przede wszystkim to, jak skutecznie budują markę Polski w świecie, czy otwierają drzwi na nowe rynki przed innymi polskimi firmami – poszerzając horyzonty polskiej gospodarki.

Przypomnijmy, że w ostatniej edycji konkursu w 2020 r. tytuły otrzymały firmy: Adamed, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, CanPack, DocPlanner, Mercator Medical, Mercedes-Benz Manufacturing Poland, PKN Orlen, Selena, Servier oraz Unilever.

Laureatów poznamy w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 20 września 2021 roku o godzinie 19.30 w sali Balowej C. 

Wejście na podstawie identyfikatora: VIP, Premium. 

Partner

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie