A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Agnieszka Gajewska

Agnieszka Gajewska

Partner, PwC

Partner PwC w Polsce, lider zespołu ds. sektora publicznego i infrastruktury oraz platformy ESG (Environmental Social Governance) w Europie Środkowo-Wschodniej, globalny lider ds. rozwoju międzynarodowego.

 Agnieszka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie finansów / partnerstwa publiczno-prywatnego oraz w obszarze finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, które zdobyła w branży doradczej i bankowej w Polsce i w Londynie, pracując nad międzynarodowymi projektami infrastrukturalnymi m.in. w Europie i Ameryce Północnej.

 Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze publicznym nad projektami związanymi z kompleksowymi reformami administracji publicznej, celami zrównoważonego rozwoju (SDGs), innowacjami, inteligentnymi miastami oraz cyfryzacją. Pełniła funkcję doradcy przy opracowywaniu strategii inwestycyjnych w zakresie instrumentów finansowych dla międzynarodowych instytucji finansowych, a także rządów i ministerstw.

Jest biegłym rewidentem, członkiem brytyjskiej ACCA. Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 Regularnie występuje w roli prelegentki na konferencjach branżowych oraz szkoleniach, w szczególności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie