A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Agnieszka Żyro

Agnieszka Żyro

Firma: Anwil SA

Stanowisko: prezes zarządu

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Na początku kariery zawodowej związana z ENEA Serwis sp. z o.o. (1998-2017), w której rozwijała obszar personalny, a następnie objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Pracowniczych. Kolejno, Prezes Zarządu ENERGA Logistyka sp. z o.o., od marca 2018 r. Prezes Zarządu ANWIL S.A., spółki należącej do Grupy ORLEN.

Skoncentrowana na rozwoju, dynamiczna, a przede wszystkim dbająca o zespół, przyświeca jej maksyma, że ludzie są największą siłą przedsiębiorstwa. Szczególnie zaangażowana w kwestie związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, które traktuje na równi z celami biznesowymi.

Z wykształcenia absolwentka Akademii Bydgoskiej (obecnie Uniwersytetu K. Wielkiego w Bydgoszczy) na kierunku Administracja oraz MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: Rachunkowość, Analiza ekonomiczna i Controlling (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) oraz Zintegrowane systemy informatyczne (Akademia L. Koźmińskiego w Warszawie), a także Akademię Zarządzania Kapitałem Ludzkim w IBD Business School Sp. z o.o.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie