A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Anna Berczyńska

Anna Berczyńska

dyrektor zarządzający, Grupa Schaeffler, Vice-President Talents, ABSL Poland

Jest Dyrektorem Zarządzającym oraz członkiem Zarządu w grupie Schaeffler,  odpowiedzialnym za Globalne Centrum Usług Wspólnych, mające siedzibę we Wrocławiu. Posiada tytuł magistra Wydziału Zarządzania, Zarządzania Przedsiębiorstwem, Finansów i Rachunkowości, MBA.

Swoje ponad 20-letnie doświadczenie zdobywała w usługach wsparcia biznesu, doradztwie i procesach ciągłego doskonalenia, a także przez ponad 6 lat prowadziła własną firmę.

W trakcie rozwoju kariery Anny miała szansę tworzyć Centra Usług Wspólnych dla europejskich
i amerykańskich korporacji z lokalizacjami w Ameryce Północnej, Australii i Europie, a także kreować długofalową strategię zarządzania personelem.

Anna wspiera ludzi w realizacji ich ambicji zawodowych oraz z powodzeniem buduje zaangażowanie
w organizacjach w celu zapewnienia świadczenia wysokiego poziomu usług dla klientów wewnętrznych
i zewnętrznych.

Jako osoba mocno wierząca w potencjał społeczny i tworzenie relacji, które łączą ludzi, chętnie angażuje się w różnorodne inicjatywy poza miejscem pracy.

Anna brała udział w programie mentoringowym EY, fundacji “Pomiędzy” oraz w Kongresie Kobiet, gdzie była członkiem rady programowej; była też organizatorem pierwszej edycji wrocławskiego Mentoring Walk
w ramach Vital Voices Chapter Poland. W 2020 roku została laureatką projektu 30 Kreatywnych Wrocławia jako osoba wyróżniająca się lokalnie w obszarze społeczno-biznesowym. Jako ceniony ekspert w branży, jest też autorką specjalistycznych artykułów oraz prelegentką na wielu międzynarodowych konferencjach branżowych w Barcelonie, Budapeszcie, Warszawie i Poznaniu.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie