A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Anna Grabowska

Anna Grabowska

wiceprezeska zarządu ds. strategii konsumenckich, Grupa Żabka

Od kwietnia 2016 roku pełni funkcję Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska i kieruje departamentami: handlowym i marketingu. Odpowiada za strategię asortymentową, promocyjną i cenową sieci Żabka, a także rozwój sklepów w nowym formacie, strategię marketingową oraz komunikację z klientami. W ostatnich trzech latach przeprowadziła transformację oferty sieci, rozwijając  produkty i usługi modern convenience spełniające potrzeby współczesnego konsumenta.

Wcześniej przez blisko 19 lat związana była z siecią Tesco, m.in. jako wieloletni Dyrektor Działu Zakupów. Przez cztery lata zasiadała w Zarządzie Spółki, pełniąc funkcję wiceprezesa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała również w Tesco w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech, a także odpowiadała za zespół Zakupów Artykułów Spożywczych w Europie Centralnej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry).

Jest absolwentką Handlu Zagranicznego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończyła również wiele programów w zakresie zarządzania, strategii biznesowych i kierowania zespołem na polskich i zagranicznych uczelniach, m.in. w: London Business School, INSEAD France, Wharton University of Pennsylvania. Posiada dyplom MBA z Ecole de Management de Normandie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie