A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Barbara Wieczorek

Barbara Wieczorek

Firma: Maspex

Stanowisko: General Manager Business Unit Export

Od ponad 20 lat związana z Grupą Maspex i jej obszarem eksportowym. Odpowiada za rozwój produktów brandowych na rynkach zagranicznych nieustająco wzmacniając pozycje firmy jako odpowiedzialnego partnera biznesowego w obszarze handlu, inwestycji i usług.

Grupa Maspex to jedna z największych firm w segmencie produktów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio spółki są m.in. takie marki jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa, Plusssz oraz Relax, Rio Bucovina, River, Queens, Olympos, Apenta, Nestea. W Polsce, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, krajach Bałtyckich, czy na Bałkanach zajmują liderskie pozycje na rynku oraz należą do grona najbardziej cenionych w swoich kategoriach przez konsumentów.

Produkty firmy trafiają do ponad 60 krajów na całym świecie. Maspex w ciągu 30 lat obecności na rynku, przeprowadził 19 akwizycji, w tym 11 za granicą. W 2020 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Maspex osiągnęły poziom 5,22 mld. zł.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie