A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Dorota N. Haller

Dorota N. Haller

dyrektor marketingu, komunikacji i digitalu, CMO, Huawei CBG Polska

Ceniona w branży ekspertka, wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, m. in. Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku, jurorka konkursów marketingowych. Wraz z zespołami zdobyła szereg nagród marketingowych, m. in. statuetki Effie Awards oraz Złoty Spinacz.

Członkini jury Effie Awards, prestiżowych polskich i międzynarodowych organizacji branżowych, m. in. IAA Polska, Rady Marek Superbrands czy Marketing Sounding Board sojuszu Star Alliance oraz prelegentka wielu konferencji branżowych, m. in. Facebook Marketing Summit i VideoWars by ScreenLovers. Członkini Facebook Client Advisory Board 2021.

Odpowiada za strategię i komunikację marketingową Huawei CBG Polska w randze CMO. Od marca odpowiedzialna również za obszar e-commerce w Huawei CBG w Polsce. Wcześniej kreowała i realizowała strategie marketingowe w firmach z różnych branż - od medycznej, poprzez bankowość po lotnictwo.

Mentorka, aktywna działaczka na rzecz kobiet i równouprawnienia zarówno w społeczeństwie, jak i w biznesie. Autorka podkastu Hallo Haller. 

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie