A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Iwona Suchomska

Iwona Suchomska

CEO, Keystone Consulting

Iwona Suchomska – z wykształcenia filolog angielski, pedagog i specjalista HRM.

Z zawodu HR-owiec, rekruter, konsultant, doradca, trener, asesor i manager. Prywatnie miłośniczka muzyki, poezji i sztuki, w tym kulinarnej. Kobieta przedsiębiorcza, twardo stąpająca po ziemi, z duszą społecznika.

Od 13 lat prowadzi firmę Keystone Consulting, której głównym celem jest zmiana sposobu zarządzania ludźmi w biznesie. Razem z zespołem Konsultantów wspiera Klientów w nowoczesnym zarządzaniu ludźmi, oraz zajmuje się doradzaniem w procesach zmian, którym nieustannie podlegają firmy i ich pracownicy.

Od początku swojej kariery zawodowej Iwona kieruje się filozofią Kaizen – ciągły proces usprawnień, czyli ciągły rozwój. Przyszłość branży HR-owej widzi w stałym i sukcesywnym doskonaleniu i realizowaniu tego, co wydaje się niemożliwe do osiągnięcia na pierwszy rzut oka. Poszukuje nowatorskich rozwiązań, będących odpowiedzią na dynamikę dzisiejszego zmieniającego się świata. Wierzy, że technologie pozwalają na szybszą i lepszą implementację nowych rozwiązań dla organizacji – rozwiązań dopasowanych do potrzeb ludzi, ludzi reprezentujących wszystkie aktywne zawodowo pokolenia

Jako nauczyciel z przekonania, promując potrzebę odpowiedniego dopasowania i stałego motywowania do rozwoju, podjęła się projektu skierowanego do młodych ludzi na początku ich życia zawodowego, mającego na celu pomoc w znalezieniu tej pierwszej, właściwej, dopasowanej do ich potrzeb i możliwości pracy. Efekt to kilkuset zadowolonych pracowników z konkretnymi kwalifikacjami.

W 2019 roku otrzymała tytuł Kobieta Charyzmatyczna w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza i Kobieta Społeczna

Iwona Suchomska - informacje w skrócie:

CEO/Założyciel Keystone Consulting, firmy konsultingowej specjalizującej się w doradztwie w procesie zmian i nowoczesnym zarządzaniu ludźmi.

Wyłączny Partner Thalento® w Polsce

Przedstawiciel Startupu Thalento® Polska.

HR-owiec: rekruter, konsultant, doradca, trener, asesor, manager.

Propagator praktycznego zastosowania filozofii Kaizen

Społecznik z przekonania.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie