A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Konrad Hernik

Konrad Hernik

Firma: OT Logistics SA

Stanowisko: prezes zarządu

Od 2020 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu OT Logistics SA oraz Przewodniczącego Rad Nadzorczych spółek grupy kapitałowej OTL. Grupa OTL to jedna z największych krajowych grup logistycznych, obejmująca działalność portów morskich w Polsce i Chorwacji, spedycję międzynarodową morską i lądową, a także transport kolejowy i prace hydrotechniczne.

W latach 2018-2020 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w Buma Factory Sp. z o.o. Sk. w Grupie Buma, zajmującej się produkcją i montażem elewacji budynków biurowych. Równolegle jako Wiceprezes Zarządu Automotive Experts & more Sp. z o.o. prowadził działalność doradczą dla firm z sektora motoryzacyjnego.

W latach 2004-2017 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Armatura Kraków SA oraz Prezesa Zarządu i Przewodniczącego Rad Nadzorczych spółek Grupy Armatura, będącej liderem rynku sanitarnego w Polsce.

Poprzednio pracował także jako m.in.: Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy firmy handlowej Excellent SA, Dyrektor Zarządzający w Wydawnictwie Jagiellonia SA, Dyrektor Finansowy w firmie budowlanej Instal Kraków SA, a także jako Kierownik Zespołu Zarządzania Portfelem Banku w Banku Przemysłowo-Handlowym SA. Zasiadał również w Radach Nadzorczych wielu spółek z różnych branż.

Konrad Hernik jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Bierze udział w sesjach:

  • Polskie porty morskie – alternatywą dla największych hubów morskich północno-zachodniej Europy

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie