A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Magdalena Chudzikiewicz

Magdalena Chudzikiewicz

Firma: Home.pl

Stanowisko: członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu

Jest wykfalifikowaną menedżerką z unikalnym doświadczeniem w obszarach cyfrowego biznesu, technologii, big data, mediów i marketingu internetowego oraz zarządzania ludźmi i strategii.

Jako Chief Commercial Office home.pl odpowiada w zarządzie za Pion Komercyjny, w tym działy biznesowe, rozwój produktów i usług oraz sprzedaż i marketing.

Wcześniej przez kilkanaście lat związana z Polska Press Grupą, gdzie jako członek zarządu miała pod sobą cały Pion Online, w tym IT, technologię, data, marketing, rozwój produktów cyfrowych. Z sukcesem przeprowadziła transformację cyfrową firmy z tradycyjnego wydawcy prasowego w jednego z największych graczy online’owych w Polsce.

Aktywna członkini stowarzyszeń branżowych (Advisory Board CIOnet) i członkini Jury prestiżowych konkursów rynkowych (Bizneswoman roku, Digital Excellence).

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Szczecińskiego i SGH Programu Studiów  Europejskich SciencesPo. Prywatnie mężatka, mama dwóch córek.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie