A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Magdalena Sobkowiak-Czarnecka

Magdalena Sobkowiak-Czarnecka

szefowa zespołu doradców Władysława Kosiniaka-Kamysza, prezeska, Stowarzyszenie Kobiety w Centrum

Prezeska ogólnopolskiego stowarzyszenia "Kobiety w Centrum" , szefowa zespołu doradców W.Kosiniaka-Kamysza i koordynator ds. programu Koalicji Polskiej.

Szefowa kampanii prezydenckiej W.Kosiniaka-Kamysza. W latach 2016-2018 pracowała jako speechwriter w Komisji Europejskiej w Brukseli, przygotowując przemówienia dla komisarzy z zakresu MŚP, polityki obronnej i kosmicznej.

Jest certyfikowanym urzędnikiem unijnym z zakresu komunikacji. Wcześniej korespondentka "Wiadomości" TVP w Brukseli, reporterka Panoramy TVP2 i Wydarzeń Polsatu. Relacjonowała politykę krajową i międzynarodową -  m. in. wybory w USA, zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli oraz Brexit.

Uznana przez German Marshall Found jako jeden z przyszłych liderów Europy w programie The German Marshall Fund Brussels Forum's Young Proffesionals Summit. Absolwentka gospodarki światowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, studiów podyplomowych z dyplomacji Collegium Civitas oraz studiów doktoranckich SGH. Absolwentka kursu dziennikarstwa multimedialnego agencji Reuters w Londynie oraz Szkoły Liderów Politycznych. Jest autorką publikacji dotyczącej TTiP.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie