A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Marek Piątkowski

Marek Piątkowski

Firma: ZPC Otmuchów

Stanowisko: prezes zarządu

Prezes Zarządu ZPC Otmuchów od dnia 18 lutego 2020r. Dyrektor generalny spółki. Wcześniej powołany do pełnienia funkcji Wiceprezesa Spółki ZPC Otmuchów S.A. w dniu 14 października 2019r.

W latach 2012 do października 2019 związany z firmą Tarczyński S.A.. Zatrudniony jako członek rady nadzorczej, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za finanse i rozwój oraz ostatnio jako doradca prezesa zarządu.

Od roku 2009 jest zaangażowany w działalność doradczą jako Partner Zarządzający w spółce IBD Conor, która wspiera firmy w restrukturyzacji operacyjnej, finansowej i właścicielskiej.

Współpracował  z firmami z branż spożywczej, telekomunikacyjnej, odzieżowej czy gastronomicznej. Pełnił także funkcję wiceprezesa zarządu spółki BBI Capital oraz BBI Seed w latach 2010-2011.

W latach 2005-2009 był prezesem zarządu MISPOL S.A. Od 2001 do 2004 roku związany z Funduszem Kapitałowym HALS, który inwestował głównie w branży spożywczej, najpierw jako Konsultant British Know How Fund, a następnie Dyrektor Inwestycyjny.

Był także zatrudniony jako prezes zarządu w Agrovita sp. z o.o., dyrektor inwestycyjny w funduszu MCI Management oraz jako analityk w PTE Nationale Nederlanden.

Zasiadał też w radach nadzorczych wielu spółek. Ukończył Akademię Ekonomiczną na specjalności Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw, posiada prawo do używania tytułu CFA.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie