A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Paweł Hernik

Paweł Hernik

dyrektor zarządzający ds. Przygotowania i Realizacji Inwestycji, Atal SA

W ATAL odpowiada za zagadnienia związane z całokształtem przygotowania inwestycji oraz opieką nad działem realizacji w zachodniej części kraju. Inicjator powstania wrocławskiego Działu Projektowego w Spółce i współtworzący jego organizację i struktury.

Wczesne doświadczenie w branży zdobywał jako architekt, realizując szereg projektów o zróżnicowanej funkcji – m.in. projektów zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, szkół, obiektów handlowych. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Architekt z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń.

Od dziewięciu lat bezpośrednio reprezentujący Prezesa Zarządu oraz Spółkę we Wrocławiu we wszelkich relacjach z magistratem, urzędami, kontrahentami i pozostałymi uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Menedżer z ponad 9-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i 17-letnim doświadczeniem w branży architektonicznej, z obszerną znajomością procedur i procesów inwestycyjnych - lokalnych i ponadlokalnych oraz doświadczeniem w zarządzaniu projektami, doradztwie projektowym, pełnej i kompleksowej koordynacji zadań i zasobów w procesie inwestycyjnym.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie