A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Paweł Ossowski

Paweł Ossowski

Firma: ZARYS International Group

Stanowisko: prezes zarządu

Prezes Zarządu ZARYS International Group
Ekspert rynku wyrobów medycznych, inwestor w branży MedTech

Prezes Zarządu ZARYS International Group, wiodącego producenta i dystrybutora jednorazowego sprzętu medycznego. Firma działa aktywnie na 3 kontynentach, dostarczając swoje produkty do ponad 50 krajów.

Specjalizuje się w kwestiach związanych z rozwojem biznesu, polityką eksportową, zarządzaniem OEM, współpracą ze szpitalami i placówkami ochrony zdrowia zarówno państwowymi, jak i prywatnymi. W kręgu jego zainteresowań znajdują się też kwestie dotyczące prawa zamówień publicznych - głównie w sektorze ochrony zdrowia.

Komentator zmian zachodzących w sektorze ochrony zdrowia w Polsce oraz autor wielu artykułów dotyczących funkcjonowania rynku wyrobów medycznych, prawa zamówień publicznych, kwestii związanych z ekspansją i eksportem polskich firm za granicą, publikowanych w prasie codziennej i biznesowej, magazynach i portalach branżowych oraz na blogu.

Inwestor w branży MedTech, udziałowiec i przewodniczący Rad Nadzorczych Sidly oraz AIP Seed.

Założyciel Fundacji ZARYS, która aktywnie włącza się w projekty związane z wsparciem osób chorych i potrzebujących pomocy. Ostatnio bardzo aktywna w zakresie pomocy humanitarnej dla potrzebujących na Ukrainie.

Absolwent kierunku International Business w Business School na University of Sydney, Australia oraz Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent prestiżowego programu Owner/President Management na Harvard Business School.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie