A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Piotr Wawrysiuk

Piotr Wawrysiuk

Firma: PsiBufet

Stanowisko: założyciel, CEO

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz NEIU w Chicago. Globalny zwycięzca międzynarodowego konkursu akademickiego Google Online Marketing Challenge - GOMC z 2012 roku.

 Doświadczenie zawodowe zdobywałem w firmach takich jak Mercedes-Benz, BAT, czy Google. Przez większość życia zawodowego związany byłem z marketingiem, w tym przede wszsytkim - marketingiem internetowym. Współtworzyłem jako jeden z pierwszych pracowników jedną z czołowych agencji marketingu performance w Polsce - Marketing Wizards, która po akwizycji przez grupę Dentsu działał pod marką iProspect. To tam zdobyłem największe doświadczenie zawodowe pracując z ludźmi i markami które tworzyły Internet w Polsce - Grupon, Złote Wyprzedaże (kampanie nagrodzone nagrodą Effie), Travelist, DaWada i wiele innych. 

 Od zawsze związany byłem z psami - wychowałem się w domu pełnym zwierząt. Mając własne dwa psy i cztery koty przez pewien czas prowadziliśmy również domowy hotel dla zwierząt. To wtedy zaczął kiełkować pomysł sprofesjonalizownia gotowania dla psów. Szalny zryw przerodził się w prężnie działający start-up. Od pomysłu w 2016 roku, przez pełne zaangażowanie czasowe w 2018 roku, aż po dzisiaj - firmę po 2 rundach finansowania na ponad 6,6 mln PLN, mającą jako inwestora lidera kategorii w Europie - firmę Butternut Box oraz wybór top25 start-up'ów w Polsce (przez magazyn My Company Polska).

PsiBufet to biznes subskrypcyjny D2C. Naszą misją jest poprawa zdrowia psów poprzez oferowanie świeżej, naturalnej karmy w przystępnej cenie.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie