A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Rahim Blak

Rahim Blak

CEO, Copernic, CEO, Sapiency, CoFounder, Edrone, RahimCoin

Współzałożyciel ☰ edrone - pierwszego eCRM dla eCommerce, agencji social media click community oraz holdingu Sapiency, który koncentruje projekty oparte na technologii blockchain - Mosaico i Kanga Exchange.

Aktualnie koncentruje się na łączeniu technologii blockchain z branżą OZE - odnawialne źródła energii, dzięki czemu zarządza rozproszoną energią i udziałowcami farm słonecznych Copernic.

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi. Prowadzi zajęcia z budowania marki w sieci na MBA w Łodzi i social media marketingu na AGH w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Stworzył własny kierunek studiów podyplomowych "Zawód Social Media Manager" na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i szkoleniowiec, prelegent wielu konferencji, na których zdobywa najwyższe miejsca w ocenie uczestników.

Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci, które produkują mu więcej czasu :) Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie