Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Bartłomiej Babuśka

Bartłomiej Babuśka

Firma: Fundusz Górnośląski SA

Stanowisko: prezes zarządu

Ekonomista, przedsiębiorca, doświadczony menedżer, działacz społeczny i samorządowy.
W 2015 roku objął funkcję Konsula Honorowego Ukrainy w Tarnowie i równocześnie prezesa zarządu Polsko-Ukraińskiego Instytutu Pomocy i Rozwoju.

Radny Rady Miejskiej w Tarnowie w latach 2002 - 2015. W latach 2006 - 2013 przewodniczący Komisji Ekonomicznej Rady Miejskiej w Tarnowie.

Pracę na stanowiskach menedżerskich rozpoczął w 2001 roku obejmując funkcję prezesa zarządu Tarnowskiej Fabryki Okien Oknotar Sp. z o.o., następnie w latach 2003 - 2005 kierował jako prezes zarządu firmą hotelarską OHW Sp. z o.o. w Tarnowie.

W latach 2009 – 2010 pełnił funkcję prezesa zarządu Fabios S.A. z siedzibą w Białce współpracując z Ministerstwem Skarbu przy prywatyzacji spółki. W 2011 r. objął funkcję prezesa zarządu Małopolskiego Centrum Biotechniki Sp. z o.o. w Krasnem, którą pełnił do roku 2012. Po prywatyzacji MCB Sp. z o.o. w roku 2012 rozpoczął pracę jako prezes zarządu w PRZ S.A. w Krakowie, którą to spółką kierował do 2015 roku.

Pracował w radach nadzorczych następujących firm : TBS Kwatera, PZL Wola S.A., Naftoserwis Sp. z o.o. , Tauron Ciepło S.A. , Kopalnia Wapienia Czatkowice, Krakowskie TBS Sp. z o.o., MARR S.A., PUK Sp. z o.o., MPGK Sp. z o.o.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie