Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Bartosz Hojka

Bartosz Hojka

Firma: Agora SA

Stanowisko: prezes zarządu

Twórca i współtwórca mediów, prezes zarządu Agory. Współzałożyciel m.in. Radia TOK FM, Radia Złote Przeboje, Rock Radia oraz kanałów telewizyjnych Stopklatka i Metro.

Od 10 lat prezes Agory, która w tym czasie umocniła pozycję lidera na rynku kinowym (Helios) i reklamy zewnętrznej (AMS). Z sukcesem weszła na rynek produkcji i dystrybucji filmowej (Next Film) oraz zainicjowała ekspansję w segmencie radiowym poprzez połączenie Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.

Pod jego kierownictwem Agora stała się liderem transformacji cyfrowej w polskich mediach. „Gazeta Wyborcza”, jako pierwsza w kraju, z sukcesem wdrożyła prenumeratę online, plasując się w europejskiej czołówce. Jednocześnie Agora rozwinęła wiele innowacyjnych inicjatyw w obszarze treści cyfrowych i reklamy – w tym reklamy programatycznej, świadcząc usługi za pośrednictwem spółki Yieldbird wydawcom internetowym w ponad 30 krajach na całym świecie.

Członek Rady Nadzorczej WAN-IFRA, największej na świecie organizacji zrzeszającej wydawców. Członek Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Mól książkowy. Spadochroniarz. Triathlonista i uczestnik zawodów Ironman.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie