Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Ilona Garanty

Ilona Garanty

Firma: mLeasing

Stanowisko: wiceprezeska, CRO

Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, programu AMP INSEAD, studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w zakresie analizy finansowej i wyceny nieruchomości. Posiada certyfikat CQF.

Managerka ryzyka z ponad 17-sto letnim doświadczeniem w sektorze bankowym. Od początku kariery związana z grupą mBank i jej spółkami zależnymi. Posiada wiedzę i doświadczenie w ocenie ryzyka klientów korporacyjnych, transakcji M&A, projektów finansowania nieruchomości przychodowych jak również w ocenie nie-bankowych instytucji finansowych. Kieruje komitetami kredytowymi różnych szczebli oraz odpowiada za ryzyko portfeli kredytowych i leasingowych o wielkości kilkunastu mld złotych.

Odpowiadała za projekty i inicjatywy transformujące proces kredytowy dla klientów korporacyjnych różnych segmentów. Budowała system oceny funduszy inwestycyjnych oraz struktury identyfikacji beneficjentów rzeczywistych.

Posiada doświadczenie we wdrażaniu aspektów ESG w polityki kredytowe, w procesy oceny klienta, jak również w obszary raportowania.

W mLeasingu pracuje od marca 2023, gdzie odpowiada za obszar ryzyka, finansów, compliance i IT.
 

 


 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie