Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Jakub Sajkowski

Jakub Sajkowski

członek rady nadzorczej, TUW PZUW, dyrektor zarządzający ds. klienta korporacyjnego, PZU

Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku w firmie EY, gdzie przez 10 lat realizował projekty audytowe oraz doradcze dla klientów z sektora finansowego. Od stycznia 2013 roku do kwietnia 2016 roku współpracował z PZU w ramach projektu wdrożenia systemu Guidewire. W maju 2016 roku trafił do PZU do Pionu Klienta Korporacyjnego. Kolejno pełnił funkcję Dyrektora Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego (2016-18), Dyrektora Biura Analiz i Oceny Ryzyka (2018-2020) oraz Dyrektora Zarządzającego ds. biznesu korporacyjnego (2020-obecnie), odpowiadającego za obszary sprzedaży, underwritingu, analiz, rozwoju biznesu oraz obsługi posprzedażowej.

Od 2021 roku odpowiada także za nadzór nad spółkami Grupy PZU w zakresie underwritingu korporacyjnego, od czerwca 2023 roku zasiada w Radzie Nadzorczej Lietuvos Draudimas, spółki z Grupy PZU, a od kwietnia 2024 roku w Radzie Nadzorczej TUW PZUW.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2022 roku uzyskał z wyróżnieniem dyplom MBA na University of Durham w Wielkiej Brytanii.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie