Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Jerzy Lilia

Jerzy Lilia

dyrektor inwestycji strategicznych, CPF Poland | LipCo Foods

Jerzy Lilia, absolwent WSEiZ w Warszawie na wydziale Architektury i Urbanistyki. Słuchacz studiów podyplomowych AGH w Krakowie na wydziale Nafty i Gazu, na kierunku "Wodór i biometan - pozyskanie, transport i wykorzystanie. Transformacja energetyczna".

Od ponad 12 lat profesjonalnie związany z Grupą SuperDrob, która od stycznia 2024 r. funkcjonuje pod marką parasolową LipCo Foods. Kompetencje budował w Dziale Technicznym, Spółkach Celowych, a obecnie zarządza Działem Inwestycji Strategicznych.

Jerzy Lilia posiada w portfolio inwestycyjnym realizacje strategiczne dla rozwoju multifoodowej Grupy Kapitałowej, w ramach specjalistycznych segmentów, do których zalicza się m.in.: rozładunek żywca, wytwórnię pasz, wylęgarnie drobiu, zakład produkcji karmy, rozbudowy i modernizacje zakładów, biogazownię.

Doświadczenie zdobywał również w ramach m.in. międzynarodowych kontraktów w Republice Czeskiej i na Węgrzech. Autor opracowań strategii rozwoju zakładów Grupy zarówno w obszarze ich potencjału oraz rozwiązań OZE.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie