Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Kamil Sobolewski

Kamil Sobolewski

Firma: Pracodawcy RP

Stanowisko: główny ekonomista

Członek Rady Rynku Pracy, Komitetu Monitorującego KPO, Stowarzyszenia Niezależnych Członków Rad Nadzorczych, zespołu ds. polityki gospodarczej i rynku pracy Rady Dialogu Społecznego, ekspert zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych RDS, Prezes Fundacji Instytut Pracodawców.

Absolwent studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, polsko-niemieckich studiów specjalnych o profilu socjologiczno-ekonomicznym. Stypendysta DAAD. Wykładowca akademicki. Posiada tytuły CFA i FRM.

Posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe w korporacjach, bankach i funduszach w Polsce i za granicą. Dla marek takich jak Union Investment, PKO BP, Citibank, Societe Generale czy Nationale-Nederlanden z sukcesami decydował o sposobie inwestowania środków o wartości sięgającej 40 miliardów złotych. Poza sektorem finansowym zebrał doświadczenia w holenderskim koncernie Unilever, niemieckim Volkswagenie, Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie