Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Kazimierz Klonecki

Kazimierz Klonecki

Firma: EY Consulting

Stanowisko: partner zarządzający

Kazimierz Klonecki posiada 28-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami, które realizowały złożone i zakrojone na szeroką skalę projekty transformacyjne dla największych firm z różnych sektorów w Polsce, w regionie i globalnie.

Przez ostatnie kilka lat był liderem zespołu EY Cyberbezpieczeństwa w Polsce, w ramach którego wdrożono  EY Neurodiversity Center of Excellence. Kierował także zespołami świadczącymi usługi Cyberbezpieczeństwa w subregionie EY Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej oraz Azji Środkowej. Kazik prowadził największe projekty w obszarze cyberbezpieczeństwa w EY w skali krajowej i globalnej.

Obecnie kontynuuje swoją pracę na rzecz rozwoju zespołu jako Partner Zarządzający EY Consulting w Polsce. Dzięki jego doświadczeniu w zespole Consultingu są rozwijane nowe obszary kompetencyjne, które dają pracownikom możliwość realizowania innowacyjnych, ciekawych pomysłów i projektów.

 

Kazik ukończył Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. W trakcie swojej kariery w ramach EY uczestniczył w wielu programach szkoleniowych organizowanych przez wiodące światowe uczelnie jak Kellogg Executive Education i Harvard Business School. Ogromne znaczenie ma dla niego również dzielenie się wiedzą i zdobywanie nowych umiejętności, dlatego uczestniczy także w roli prelegenta w licznych konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie