Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Łukasz Olbromski

Łukasz Olbromski

Firma: Arup w Polsce

Stanowisko: Associate Director

Łukasz Olbromski, Associate Director,  kieruje businessem Property w Arup w Polsce

Łukasz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kompleksowych projektów oraz zarządzaniu multidyscyplinarnymi zespołami. Realizował inwestycje w wielu obszarach rynku budowlanego, m.in. w sektorze nieruchomości komercyjnych, centrów danych, placówek edukacji i opieki zdrowotnej, budynków mieszkalnych, a także renowacji budynków zabytkowych. Przed dołączeniem do zespołu w Arup w Polsce, Łukasz kierował zespołem mechanicznym w biurze Arup w Leeds.

We wszystkich projektach Łukasz na pierwszym miejscu stawia szeroko pojęte 'sustainability' i pomaganie klientom w realizacji ich celów businessowych. Obecnie jego profesjonalne zainteresowania to projektowanie oparte na naturze, cyfryzacja i automatyzacja procesu projektowania.

Łukasz zdobył międzynarodową edukację, w tym studia magisterskie z zakresu nauk o ochronie środowiska na Aalborg University w Danii, De Montfort University w Wielkiej Brytanii i Fachhochschule Oldenburg/Ostfriesland/Wilhelmshaven w Niemczech. Ukończył również studia magisterskie na kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Wrocławskiej.

Jego osobiste zainteresowania to triathlon oraz czytanie.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie