Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Magda Magnuszewska

Magda Magnuszewska

Firma: Grupa Alsendo

Stanowisko: CEO

Od 2023 roku pełni funkcję prezeski w grupie Alsendo - technologicznej platformy do zarządzania dostawami i logistyką last mile.

Magda od prawie 20 lat jest związana z branżą nowych technologii, logistyki i digital. Posiada doświadczenie w zakresie M&A, procesów integracji i Investor Relations pełniąc rolę Partnera w funduszu private equity Innova Capital. W tym okresie skupiała się na inwestycjach w nowe technologie i rynki cyfrowe, nadzorując transakcje oraz wspierając wzrost spółek portfelowych (Wirtualna Polska, WhitePress/Netsprint Group, firmy z branży telekomunikacyjnej).

Magda na stanowisku CEO kierowała transformacją biznesową Inelo Group, wiodącego dostawcy zintegrowanych rozwiązań technologicznych dla branży transportowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Kierowała Inelo Group aż do przejęcia przez Eurowag. Transakcję wyceniono na ponad 300 milionów euro (7 miejsce w rankingu "Fuzji i Przejęć 2022" magazynu Forbes).

 W 2023 roku Magda objęła stanowisko prezeski w grupie Alsendo, w której nadal prowadzi inicjatywy transformacyjne mające na celu przyspieszenie wzrostu biznesu. Alsendo to lider na rynkach CEE w obszarze dostarczania oprogramowania i usług wspierających zarządzanie procesami wysyłkowymi. Grupa koncentruje się na zapewnieniu kompleksowych rozwiązań w zakresie optymalizacji dostaw oraz procesów posprzedażowych dla wszystkich segmentów klientów biznesowych.

 Członkini 30% Club, zaangażowana w promowanie pozytywnych zmian, aktywnie wspierająca programy związane z różnorodnością i inkluzywnością, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw wspierających rozwój zawodowy kobiet.

 

Magda posiada tytuł magistra finansów i bankowości uzyskany na Akademii Leona Koźmińskiego oraz jest absolwentką Executive Program for Growing Companies na Stanford University Graduate School of Business.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie