Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Marcin Herra

Marcin Herra

Firma: Legia Warszawa

Stanowisko: wiceprezes zarządzający

 

 

Wiceprezes Zarządzajacy Legii Warszawa S.A.

 

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, skutecznym wdrażaniu złożonych przedsięwzięć i projektów branży sportowej, biznesu, rozrywki.

 

Współpracuje z Dariuszem Mioduskim odpowiadając za rozwój działalności grupy. Od lutego 2022 roku pełni funkcję Wiceprezesa zarządzającego Legii Warszawa S.A.

 

W latach 2008–2012 odpowiedzialny za kierowanie spółką PL.2012, która była głównym koordynatorem i organizatorem polskich przygotowań do UEFA Euro 2012. W latach 2012 - 2016 odpowiedzialny za przygotowanie i realizację Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn, Men’s EHF EURO 2016. W latach 2013 - 2014 jako prezes spółki PL.2012+ odpowiedzialnej za zarządzanie Stadionem Narodowym w Warszawie.

 

Przed Euro 2012 przez 13 lat pracował w sektorze paliwowym, gdzie m.in. pełnił funkcję Prezesa Zarządu największej spółki zależnej w Grupie Lotos.  W latach 2006 i 2007 pracował w Holandii i rozwijał swoją wiedzę w Shell Global Solutions. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach zarówno w Holandii jak i Rosji, Serbii, Anglii.

 

Absolwent studiów prawniczych oraz studiów MBA.

 

Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, golfa, tenisa, narciarstwa oraz biegania.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie