Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Maria Kłosińska

Maria Kłosińska

kierownik Działu Komunikacji, Naczelna Izba Lekarska, przewodnicząca zespołu Matek Lekarek, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie

Z zawodu lekarz, z powołania matka lekarka, społecznik. Kieruje Działem Komunikacji Naczelnej Izby Lekarskiej. Pionierka budowania marek organizacji lekarskich. Od 7 lat zaangażowana w działania największych medycznych społeczności w Internecie i realizację medialnych projektów środowiska lekarskiego. Przewodnicząca zespołu Matek Lekarek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Organizatorka II Ogólnopolskiego Kongresu Matek Lekarek, działająca na rzecz zniesienia barier w pracy nie tylko lekarek, ale również lekarzy.

W latach 2018-2022 kreowała i przeprowadzała ogólnopolskie kampanie społeczne samorządu lekarskiego (m. in. #WspólneŚwięta, Narodowy Kryzys Zdrowia - Polska To Chory Kraj, #Niezapominaj). Po 4 latach pełnienia funkcji koordynatora mediów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie przeszła do Naczelnej Izby Lekarskiej, w której jest odpowiedzialna m. in. za budowanie wizerunku lekarzy i lekarzy dentystów zgodnego z etyką lekarską oraz Evidence Based Medicine, prowadzącego do wzrostu zaufania społecznego do medyków. Absolwentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, rezydentka medycyny rodzinnej, a wcześniej pediatrii. Matka czwórki dzieci.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie