Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Paweł Sikorski

Paweł Sikorski

Firma: Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”

Stanowisko: prezes

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2014 roku posiada tytuł zawodowy adwokata, jest wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy.

Od 2008 roku mec. Paweł Sikorski jest stałym współpracownikiem Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Na przestrzeni czternastu lat pracy, jako ekspert IGWP, brał udział w pracach legislacyjnych inicjowanych przez IGWP, był umocowany do samodzielnego reprezentowania Izby m.in. w posiedzeniach komisji sejmowych i senackich, w spotkaniach roboczych z parlamentarzystami, przedstawicielami ministerstw, w spotkaniach
z przedstawicielami instytucji rządowych i samorządowych. Jest również członkiem Rady Krajowej Izby Gospodarczej. Współtworzył i opiniował akty prawne oraz dokumenty przesyłane do konsultacji przez European Federation of National Associations of Water Services (EurEau).

W ramach obsługi prawnej Izby doradzał również Członkom Izby; jest współautorem wielu opinii prawnych oraz autorem publikacji w branżowych czasopismach.

Mec. Paweł Sikorski w styczniu 2023 roku został powołany na stanowisko Prezesa Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie