Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Rafał Staszewski

Rafał Staszewski

Firma: Agencja Badań Medycznych

Stanowisko: zastępca prezesa ds. finansowania badań

Zastępca Prezesa ds. finansowania badań w Agencji Badań Medycznych

Naukowo i zawodowo zainteresowany obszarem badań klinicznych, zdrowia publicznego, zarządzaniem oraz jakością i komunikacją w ochronie zdrowia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe w zakresie: Public Relations w Praktyce na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Zarządzanie Finansami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Executive Master of Business Administration na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu.

Pracował na stanowiskach menedżerskich w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu (obecnie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu) oraz Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie pełnił funkcję kanclerza oraz dyrektora generalnego. W szpitalu był odpowiedzialny m.in. za obszar badań klinicznych, natomiast na Uczelni m.in. za projekty rozwojowe i inwestycyjne. Współautor i kierownik jednego z większych projektów zdrowotnych w onkologii finansowanych ze środków norweskich i EOG.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie