Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Firma: -

Stanowisko: reżyserka, członkini, Gildia Scenarzystów Polskich, coach, mówczyni motywacyjna

Coach, mentorka mówczyni motywacyjna, trenerka wystąpień publicznych oraz reżyserka filmowa.

Absolwentka reżyserii, coachingu i mentoringu na SWPS-ie oraz coach certyfikowany przez International Coaching Community.

W latach 2009 - 2017 w wytwórni filmowej Alvernia Studios pracowała jako konsultantka zarządu w sprawach marketingu i HR. Konsultantka biznesowa projektów z branży filmowej i wystąpień publicznych.

Reżyserka i scenarzystka filmów dokumentalnych: „Janek”, „Pogodna”, ”Szkiełko”.

Reżyserka nagradzanego thrillera psychologicznego „Safe Inside” dystrybułowanego na platformach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Na co dzień wspiera liderów w procesach coachingowych i mentoringowych w zakresie kompetencji przywódczych, odporności psychicznej, ścieżki kariery i wystąpień publicznych. W pracy używa narzędzi nie tylko coachingowych, ale również reżyserskich, co motywuje do skuteczniejszego działania. Lubi wyzwania i niestandardowe myślenie biznesowe.

W wolnych chwilach pisze scenariusze science fiction.

Współpracuje z Wielkopolską Izbą Lekarską, Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, Stowarzyszeniem Chirurgów „Skalpel, Mentors4Brainers, StoryLab.pro.

Mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i StoryLab.pro. Członkini Rady Programowej Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego. Członkini Gildii Scenarzystów Polskich

Więcej na:
https://kobieta.rp.pl/wywiad/art39591831-boje-sie-ale-ide-dalej-renata-gabryjelska-o-lekach-przy-podejmowaniu-decyzji-i-pracy-w-nowym-zawodzie i www. renatagabryjelska.pl

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie