Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Robert Bański

Robert Bański

dyrektor biura infrastruktury, Urząd m.st. Warszawy

Manager z 27-letnim doświadczeniem w zakresie handlu hurtowego i sprzedaży detalicznej energią elektryczną, gazem i instrumentów z nimi związanymi, ekspert w dziedzinie energetyki, optymalizacji aktywów, zarządzania portfelem i elektromobilności. Inżynier elektryk, ekonomista, doktor nauk społecznych.
Od 2022 Dyrektor Biura Infrastruktury w Urzędzie M. St. Warszawy odpowiedzialny za obszar zadań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa zaopatrzenia mieszkańców w nośniki energii czy wodę. Koordynujący procesy związane z budową i rozwojem na terenie m.st. Warszawy infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych (elektromobilność) i tankowania pojazdów paliwami alternatywnymi.
W latach 2017-2020 związany z PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. pełniąc funkcje menadżerskie w obszarze portfela zakupu, cenotwórstawa , bilansowania i rozliczeń gazu. Od 2007 do 2016 r związany z GK Polska Grupa Energetyczna jako Dyrektor Zarządzający ds. Handlu, Dyrektor Departamentu czy Wiceprezes PGE Electra S.A. Od stycznia 2014 do lipca 2016 roku Prezes Zarządu spółki PGE Dom Maklerski S.A. Wieloletni Wiceprezes Rady Zarządzającej Towarzystwa Obrotu Energią TOE.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie