Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Robert Chojnacki

Robert Chojnacki

założyciel portalu Tabelaofert.pl, REDNET Property Group

Od 2000 roku związany z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych. Założyciel i twórca REDNET Property Group (analizy rynku mieszkaniowego i projektów deweloperskich), serwisów mieszkaniowych - tabelaofert.pl oraz luksusowemieszkania.pl, agencji nieruchomości REDNET24 (sprzedaż projektów deweloperskich), a także spółek działających w obszarze rynku mieszkaniowego - REDNET Dom (usługi projektowe i wykończeniowe mieszkań) oraz REDNET Investment (budowa mieszkań na sprzedaż i wynajem).

Autor koncepcji analizy preferencji nabywców mieszkań z wykorzystaniem danych pochodzących z portali internetowych. Pomysłodawca inwestycyjnego grupowego zakupu mieszkań na wynajem i organizator pierwszych takich transakcji w Polsce.

Autor wielu raportów i analiz. Prowadził kilkadziesiąt paneli, wykładów i prezentacji dotyczących polskiego rynku nieruchomości zarówno w kraju, jak i zagranicą, między innymi w Londynie, Hongkongu, Singapurze i Tokio.

Dział analiz REDNET Consulting w czasie swojej ponad 20-letniej działalności wykonał kilka tysięcy raportów i analiz dla czołowych deweloperów, banków i funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych. REDNET Consulting jest autorem Wskaźnika Inflacji Mieszkaniowej oraz Indeksu Nastrojów Deweloperów.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie