Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Stan Cieśla

Stan Cieśla

Silesia Chapter Lead, ABSL, Katowice Site Lead, Kyndryl

Jestem dojrzałym, doświadczonym liderem z szeroką wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie IT. W 1995 roku ukończyłem studia informatyczne na Politechnice Śląskiej i do roku 2005 byłem wykładowcą na tejże uczelni. Przez ostatnie dwie dekady pracowałem dla kilku wiodących firm technologicznych (IBM, Kyndryl), zdobywając cenne doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym w zarządzaniu usługami IT, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, a także w budowaniu i kierowaniu zespołami IT. 

Od 2003 roku byłem związany z firmą IBM a od 2010 pełniłem rolę Dyrektora pionu technicznego w nowo utworzonym oddziale Centrum Usług Wspólnych w Katowicach obejmując później rolę Site Lead dla tegoż centrum. Od listopada 2021 roku wraz z całym centrum przeszedłem do nowo utworzonej firmy Kyndryl. 

Moja pasja do innowacji i ciągłe dążenie do doskonałości zawsze były motorem napędowym mojej kariery. W ostatnim czasie skoncentrowałem się na rozwoju moich umiejętności w zakresie DevOps, SRE i AWS Cloud, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi technologiami. 

Jako lider w swojej dziedzinie, nie tylko rozwijam swoje umiejętności, ale także angażuję się w społeczności biznesowe, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Byłem prelegentem na wielu konferencjach branżowych i jestem członkiem wielu organizacji biznesowych, gdzie pełnię rolę lidera i doradcy (ABSL, AmCham). 

Poza pracą, jestem pasjonatem motocykli i nurkowania, a także ojcem trójki wspaniałych dzieci. 

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie