Europejski Kongres Gospodarczy

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U W Z Ž Ż
 Wojciech Sokołowski

Wojciech Sokołowski

Design Director, Co-owner, SOKKA, Co-Founder, Trashstock

Projektant i przedsiębiorca. Współwłaściciel firmy SOKKA (sokka.com) specjalizującej się w projektowaniu produktów, pojazdów i elementów infrastruktury, oraz rozwijającej rozwiązania z zakresu energetyki rozproszonej, OZE i przetwarzania odpadów na energię.
Wojtek jest również współzałożycielem Trashstock (trashstock.com) - startupu z branży climate tech rozwijającego platformę wspierającą producentów i konsumentów w budowie gospodarki o obiegu zamkniętym. Entuzjasta elektromobilności, podróży i nowych technologii.

Absolwent Istituto Europeo di Design w Turynie. Przygodę z projektowaniem rozpoczął na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej, by kontynuować studia we Włoszech na wydziale Transportation Design, które ukończył dyplomem z wyróżnieniem za projekt dla Ferrari. Wykładał na uczelniach Istituto d’Arte Applicata e Design (IAAD) i Istituto Europeo di Design (IED).

Laureat m.in. iF Design Award, Design Management Europe (DME) Award, Ferrari "New Concepts of the Myth", plebiscytu PKN Orlen “Polacy z Werwą” w kategorii Design i Architektura, Stile Italiano Giovani oraz Śląska Rzecz.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie